Psycholog

W ramach naszych działań wspierających placówki oświatowe, czyli dyrektorów, nauczycieli oraz rodziców, oferujemy Państwu także konsultacje z naszym psychologiem - terapeutą i szkoleniowcem - dr Sławomirem Świtałą.

Psychologia ogólna

Zapraszamy na konsultacje psychologiczne osoby indywidualne chcące skorzystać z pomocy psychologa i porozmawiać na ważne dla siebie tematy. Na takim spotkaniu wspólnie ustalone zostaną cele kolejnych wizyt (w zależności od zdiagnozowanego problemu), częstotliwość spotkań i ich termin.

Psychologia dla oświaty

Mnogość kontaktów z jakimi styka się pracownik oświaty nastręcza wielu zagrożeń wynikających ze specyfiki tej pracy. Jeśli pracujecie Państwo w zawodzie nauczyciela lub na stanowisku dyrektora placówki oświatowej, nasz psycholog pomoże Państwu przyjżeć się relacjom z kadrą, rodzicami oraz uczniami. Jego długoletnie doświadczenie w pracy z nauczycielami i dyrektorami umożliwi sprawne poruszanie się w zagadnieniach z tego obszaru oraz znalezienie skutecznych rozwiązań, które pomogą Państwu w zachowaniu równowagi w życiu zawodowym.

Psychologia sportu

Zapraszamy do skorzystania ze sportowej konsultacji psychologicznej trenerów i menedżerów sportu, a także sportowców zawowodwych i amatorskich oraz rodziców młodych adeptów różnych dyscyplin sportowych w celu przyjrzenia się obszarom, które dzięki wspólnej pracy pomogą w osiągnięciu sukcesów sportowych. 

Doradztwo zawodowe

Jeśli:
- czujesz się zagubiony, nie wiesz jaką drogę kariery zawodowej wybrać, aby czerpać satysfakcję z pracy - obojetnie od etapu życia, na którym obecnie się znajdujesz;
- nie wiesz, jakie są Twoje predyspozycje zawodowe, co wybrać, w jakim kierunku się rozwiajać i nabywać doświadczenie zawodowe;
- chcesz zmienić pracę, bo obecna Cię wykańcza psychicznie, ale nie wiesz jak się do tego zabrać, co chcesz robić dalej i jak ruszyć do przodu, aby rozwinąć skrzydła

CZEKAMY na Ciebie - doradzimy, pomożemy napisać CV, pokażemy Ci Twój potencjał i wynaczymy kierunek, w którym powinieneś podążać.

A zatem:

- jeśli jesteś NAUCZYCIELEM lub DYREKTOREM placówki oświatowej i czujesz, że nie radzisz sobie z niektórymi aspektami pracy zawodowej lub na jakimś etapie nastąpił kryzys – zapraszam do kontaktu. W trakcie naszych spotkań postaramy się rozwiązać problemy, z którymi przyszło Ci się zmierzyć. 

- będąc TRENEREM możemy przeanalizować Twoją relację z zawodnikiem w celu polepszenia osiąganych przez niego wyników;

- jako RODZIC możesz dowiedzieć się jak wspierać dążenia młodego sportowca, aby zaangażowanie w trening nie było przyczyną zaniedbywania nauki, codziennych obowiązków i relacji rówieśniczych:

- stoisz jako młody CZŁOWIEK przed wyborem swojej ścieżki zawodowej, czy też trochę starszy - przed zmianą i nie wiesz, która drogą pójść - nasz psycholog i doradca zawodowy w jednym pomoże odkryć Twoje talenty i zrozumienie własnych potrzeb samorealizacji zawodowej. Pamiętaj, że przynajmniej 1/3 dorosłego życia spędzamy w pracy, a zatem warto zainwestować świadomie w jej wybór.

Jeśli odległość nie pozwoli Państwu na osobiste spotkanie, zapraszamy do skorzystania z porady online (za pomocą Zoom lub innego komunikatora).

pełny HTML | wersja mobilna